Rodzinne menu świąteczne

Szanowni Państwo,
informujemy, że Firma Flo-Pol przygotowująca posiłki dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 398 ma w swojej ofercie Rodzinne Menu Świąteczne .
Zapraszamy do kontaktu :)

ODBIÓR OBIADÓW dla klas 4-7

Szanowni Państwo,
odbiór obiadów ze szkoły jest możliwy w godz. 14.30 - 16.30 przy bocznym wejściu do kuchni szkolnej (przy parkingu) zgodnie z oznaczeniem.
Aby zamówić posiłek na wynos należy wpisać treść sms-a
" odbiór , imię i nazwisko ucznia , klasa" i przesłać na nr tel. 797 477 820 do godz. 11.00 każdego dnia.
Przypominam, że uczniowie samodzielnie mogą przyjść do szkoły od godz.16.00.

Sylwia Ciesielska - Kozarzewska

Wita Państwa firma FLO-POL

W roku szkolnym 2020/2021 będziemy w Szkole Podstawowej nr 398 gotować posiłki i serwować Waszym pociechom. Posiłki przygotowywane są na miejscu. Żywieniem dzieci zajmujemy się od 1993 r. I mamy nadzieję, że Państwa pociechy będą zadowolone z posiłków, a Państwo z naszej obsługi.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji na platformie startedu.pl lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Warunkiem korzystania przez dziecko z obiadów jest zalogowanie i rejestracja na platformie startedu.pl (instrukcja załączona poniżej).
Poprzez tą platformę dokonuję Państwo zamówień posiłków, płatności za nie oraz ich odwołania.
Pomoc techniczna dotycząca pracy platformy startedu.pl dostępna jest pod nr tel. 22-382-50-50

Z poważaniem,
Joanna Pasternak

Szanowni Państwo,

Informujemy o zmianie organizacji żywienia dzieci w Szkole Podstawowej NR 398 przy ulicy Rembrandta 8 w Warszawie.

1. Firma cateringowa FLO POL wraz z Dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.

REJESTRACJA - w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego.

UWAGA – linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

2. Adres do logowania na konto STARTEDU– https://startedu.pl/User/LogIn

3. Począwszy od dnia1,09,2020. roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od września 2020 roku.

4. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i e-mailowe nie będą uwzględniane. Rezygnacji można dokonać najpóźniej w dzień wydania posiłku, do godziny 8:30.

5. Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.

6. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).

a. Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).

b. Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.

Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w drodze ogłoszonego przetargu nieograniczonego na najem stołówki szkolnej oraz świadczenie usług obejmujących przygotowywanie posiłków na miejscu i wydawaniu ich uczniom w Szkole Podstawowej nr 398 komisja przetargowa po rozpatrzeniu wszystkich ofert zakwalifikowanych do części niejawnej dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty złożonej w postępowaniu.
Miło nam przekazać , że w roku szkolnym 2020/2021 kuchnię w Szkole Podstawowej nr 398 będzie prowadziła Firma FLO-POL.